Kogo szukamy

W GASPOLU stawiamy na różnorodność, dlatego naszą ofertę kierujemy zarówno do osób z doświadczeniem zawodowym, jak i tych, które to doświadczenie dopiero chcą zdobywać.

W GASPOLU stawiamy na różnorodność, dlatego naszą ofertę kierujemy zarówno do osób z doświadczeniem zawodowym, jak i tych, które to doświadczenie dopiero chcą zdobywać. Poszukujemy kandydatów na różne stanowiska we wszystkich naszych lokalizacjach.

Bez względu na staż pracy cenimy osoby, które:

  • podejmują nowe wyzwania, chcą się uczyć i rozwijać,
  • dzielą się z pracownikami swoją wiedzą i doświadczeniem,
  • cenią sobie jakość pracy,
  • z najwyższym profesjonalizmem i rzetelnością reprezentują firmę w kontaktach zewnętrznych.

Kandydaci z doświadczeniem

Ofertę dla profesjonalistów kierujemy do osób, które pragną doskonalić wiedzę i kompetencje m.in. w zakresie sprzedaży, logistyki, transportu, obsługi klienta, zarządzania, księgowości i finansów. Poszukujemy kandydatów z wykształceniem średnim i wyższym, potrafiących spojrzeć na daną sytuację z różnych perspektyw. Cenimy zaangażowanie i wiedzę w zakresie własnej specjalizacji zawodowej, które będą stanowić wartość dla naszych klientów. Jeśli masz już doświadczenie zawodowe, potrafisz skutecznie wykorzystać swoje umiejętności i jesteś gotowy przekazywać wiedzę oraz dalej uczyć się od innych, zapraszamy do aplikowania do GASPOLU.
Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy!

Studenci i absolwenci

Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Jeśli tak – dobrze trafiłeś! W GASPOLU liczy się różnorodność, dlatego stawiamy również na młodych ludzi, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy i poszukują miejsca dla siebie. Nasze oferty skierowane są zarówno do studentów i absolwentów uczelni wyższych, jak i absolwentów szkół średnich. Wyślij swoje CV, odpowiadając na interesującą Cię ofertę.
Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy!

W GASPOLU stawiamy na różnorodność. Jesteśmy otwarci zarówno dla osób z doświadczeniem zawodowym, jak i tych, które to doświadczenie dopiero chcą zdobywać.